Organizacja ślubu i wesela to nielada wyzwanie. Tym bardziej jeżeli jesteś zapracowaną osobą i prowadzisz swój biznes. A może mieszkasz za granicą, ale marzysz o ślubie w polskich stronach. A może zostałaś mamą i teraz wszystko kręci się wokół Twojego dziecka? Żaden problem! Z chęcią pomogę zrealizować ślub marzeń. Często przygotowanią ślubnym towarzyszy stres, a na samą myśl może rozboleć Cię brzuch! To normalne, w końcu bierzesz ślub poraz pierwszy (może drugi? :D). Trzeba znaleźć dobrych podwykonawców i najlepiej jakby byli sprawdzeni.

Najczęściej pytacie o to znajomych, czy może znają i polecają kogoś takiego jak właśnie szukacie. Kiedy jednak postanowicie znaleźć kogoś na własną rękę wchodząc na portal z usługodawcami wyświetla Wam się lista dłuuuga jak stąd w kosmos. Można się przerazić. Ale można też wynająć konsultanta ślubnego, któremu powiecie o wizji Waszego ślubu, a wtedy on już będzie wszystko wiedział.
Konsultant ślubny to osoba, która uwielbia organizować przyjęcia weselne. Zajmuje się ślubami od A do Z. To ktoś kto może zająć się całą organizacją ślubu i wesela, lub tylko jego częścią. To osoba, która dopilnuje wszystkich umów i będzie przypominać o najważniejszych rzeczach, które trzeba załatwić. To osoba, która doradzi w każdej chwili przygotowań ślubnych i będzie dążyć do tego by Wasz wyjątkowy dzień był na tip-top.
Zadaniem Wedding Plannera jest także stworzenie planu dnia ślubu, według preferencji Młodej Pary.
Idealny Konsultant Ślubny to taki, który w Dniu Ślubu jest z Wami, czyli koordynuuje Wasz Dzień. W tym czasie sprawdza kulisy przygotowań ślubnych. To bardzo ważne, by wszyscy usługodawcy byli na czas jaki został wcześniej umówiony i to właśnie Konsultant Ślubny nad tym wszystkim czuwa. W razie jakiejkolwiek awarii jest w stanie jeszcze coś zrobić, dlatego to ważne, żeby zapobiegać póki jest na to czas.
Po zaślubinach jest osobą, która kieruje gości na salę weselną, zawsze podpowie adres, gdyby ktoś z emocji zapomniał, gdzie odbywa się przyjęcie 😉
Na weselu kontroluje i sprawdza, czy wszystko jest tak jak być powinno. Sprawdza czy goście dobrze się bawią, zaprasza do wpisywania się do księgi gości, zachęca do zabawy, informuje o atrakcjach, sprawdza czy niczego nie brakuje. Dba o bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój Pary Młodej, pytając czy wszystko jest tak jak należy.
Czy nadal zastanawiasz się czy Wedding Planner to ktoś dla Ciebie?
Jeżeli odpowiedź brzmi twierdząco serdecznie zapraszam do kontaktu.
Spotkajmy się na kawie i porozmawiajmy o Waszym Wyjątkowym Dniu.