Jak powstała Gotowa Do Ślubu?


Podczas przygotowań do mojego ślubu zrozumiałam, że chcę dzielić się z innymi Pannami Młodymi swoimi pomysłami na ten dzień. Założyłam profil na Instagramie i początkowo umieszczałam tam swoje inspiracje ślubne. Zaczęły się ślubne zakupy i kolejne kreatywne pomysły. Miałam ich naprawdę dużo, ale musiałam zdecydować się na jeden styl, tak aby wszystko było ze sobą spójne. Plan idealnego wesela rodził się w mojej głowie z dnia na dzień coraz bardziej, zaczęłam widzieć szczegóły i dążyłam konsekwentnie do tego by moje marzenia stały się rzeczywistością. I tak właśnie było! Dzień ślubu okazał się być zorganizowany perfekcyjnie. Oczywiście nie zrobiłam tego zupełnie sama, ponieważ dokonałam tego dzięki dobrze wybranym podwykonawcom. To zdecydowanie klucz do udanego przyjęcia, ale nie tylko 😉
Wesele się skończyło. Zostałam ja, moja wewnętrzna pustka i multum niezrealizowanych pomysłów, które wciąż zaprzątają moją głowę.
I tak oto postanowiłam zostać Konsultantką Ślubną i właśnie dziś mogę spełniać marzenia wspaniałych Par, od których aż tryska MIŁOŚĆ!

Nazywam się Monika Dolata i jestem Certyfikowaną Kolsuntantką Ślubną.
Organizacja ślubów i wesel stała się dla mnie ogromną pasją, a przede wszystkim jest to praca, która sprawia, że uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Miłość to ogromne emocje, które chwytają głęboko za serce. Sprawia to, że chcę Wam pokazać jak piękna i prosta może być organizacja ślubu i wesela z moim udziałem. Jestem osobą bardzo cierpliwą i wytrwałą, dążę do perfekcji w każdym , nawet najmniejszym detalu. Uwielbiam organizować kreatywne przyjęcia, szukać nie codziennych rozwiązań, tak by wszystko ze sobą dobrze wygladało i się pięknie prezentowało. Zdecydowanie mam duszę wrażliwej artystki, która jest oddana swojej pracy i realizacją Waszych najskrytszych marzeń. Zawsze uśmiechnięta i zarażająca pozytywną energią, której nie może zabraknąć w tym ważnym dniu.

Pozwólcie, abym uczyniła Wasz Dzień Wyjątkowym 🙂